Przeskocz do treści

O projekcie – Programuj i twórz multimedia!

Programowanie i tworzenie multimediów może być frajdą. My tak uważamy i chcemy, aby inni doszli do takiego samego wniosku. Jak? Chcemy pokazać, że programowanie, zabawa treściami cyfrowymi, nagrywanie wideo może zamienić się w dzieło sztuki albo grę. Samo tworzenie jest frajdą, tak samo jak oglądanie czy używanie tego, co zrobiliśmy sami.

Zapraszamy więc wszystkich, aby z Nami poznali podstawy sztuki pisania programów komputerowych, tworzenia stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz edycji multimediów.

Dla kogo?

Programowanie jest dla każdego. Nie potrzeba szczególnych umiejętności, oprócz odrobiny determinacji i chęci współpracy z innymi.

Nasze zasady

Słowo „haker” jednoznacznie się źle kojarzy. Zwykle to czarny charakter, którego ściga armia policjantów. To kompletna bzdura. Haker się nie włamuje, nie niszczy tylko zmienia i dostosowuje komputer do swoich potrzeb. Pisze programy, rozgryza możliwości. Działa pozytywnie. Nie można być dobrym programistą nie będąc jednocześnie hakerem. Wierzymy w to, że działając legalnie, korzystając z legalnego oprogramowania i stosując metody hakerskie, można stać się naprawdę twórczym.

Skąd się wzięliśmy?

Zajęcia z programowania multimediów realizowane są w ramach projektu „Rozwijamy swoje pasje”, wybranego przez mieszkańców gminy Konstancin – Jeziorna do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego w roku 2017. Udział w zajęciach jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Szczegółowy harmonogram juz wkrótce. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoś udział!

Zgłoś udział!

 

%d blogerów lubi to: